Eni Koçi vjen atraktive në fotografitë e reja.

Eni Koçi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në Instagram, në të cilat erdhi shumë joshëse.

Këngëtarja kishte veshur një minifund dhe një bluzë, ndërsa mori poza tërheqëse para aparatit.

“Pjesa me e veshtire kur hedh foto eshte statusi Me jepni disa ide, cfare statusi do i shkonte ketyre dy fotove?”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Eni Koçi titullohet “Bella”, ndërsa po punon rreth këngëve të reja.