Encës i kanë bërë dhuratë që çdo femër do e dëshironte.

Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit dhuratën që ia kanë bërë.

Këngëtarja ka publikuar disa imazhe, përmes së cilave tregoi se ia dhuruan një arush dhe një buqet trëndafila.Ajo i shpreh e lumtur që e pranoi këtë dhuratë, në një prej videove shkruan “E vlerësoj këtë”.

Kujtojmë se “Jealous” titullohet projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia, këngë kjo e shoqëruar edhe me klip.