Emily Ratajkowski edhe një herë ka treguar hiret e saj perfekte.

Modelja seksi publikoj imazhet e radhës në llogarinë e saj personale të Instagramit e veshur vetëm në bikini të zeza të cilat nuk lanë shumë vend për imagjinatë.

28 vjeçarja zbuloj gjoksin, të pasmet dhe këmbët e gjata seksi derisa dukej ‘përvëluese’.

Emily e cila është bërë e famshme pikërisht nga linjat e saj të përkryera edhe këtë herë nuk zhgënjej me paraqitjen.

 

View this post on Instagram

Our new and best selling pieces now available in classic black. @inamoratawoman

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on