Islanda ka barazuar rezultatin kundër Shqipërisë por Shqipëria është kthyer shpejtë në lojë.

Ka filluar e furishme dhe me dy gola pjesa e dytë në mes të Shqipërisë dhe Islandës.

Gulfi Siggurdson barazoi në minutën e 48-të për Islandën, por pas katër minutave ka shënuar Hysaj për 2-1.

Loading...
Global