Paris Saint-Germain e ka dyfishuar epërsinë kundër Real Madridit, në ndeshjen e fazës grupore të Ligës së Kampionëve që po zhvillohet momentalisht në Paris.

Ishte përsëri Angel Di Maria që shënoi për parisienët, për epërsinë 2:0 kundër ish-klubit të tij,

Anësori argjentinas realizoi në minutën e 33-të.

PSG 2:0 Real Madrid.

Të barabartë në relacion me të gjithë

Ndihmojmë qytetarët që në mënyrë më të lehtë ti realizojnë të drejtat dhe liritë e tyre.Avokati i Popullit është organ i pavarur i përcaktuar me Kushtetutë i cili i promovon dhe  mbron të drejtat kushtetuese dhe ligjore të qytetarëve…
Më tepër
Loading...