Fifi dhe Luana njihen si mikesha të mira mes vetes.

Luana Vjollca po bën përgatitjet e fundit për t’u rikthyer me sezonin e ri të “Shiko kush Luan”.

Fansat ishin kureshtar të dinin nëse në këtë sezon do të jetë pjesë e spektaklit edhe Fifi, dhe ajo ka shuar kureshtjen e tyre duke u përgjigjur në Instagram.

“Ej nanusha , pas gjithe kerkesave dhe pyetjeve qe mkeni bo , kete sezone nuk do jem pjese “ shiko kush LUAN “ . Arsyeja eshte @luanavjollca FALEMINDERIT !!!”, ka shkruar Fifi.

Mbetet të shihet nëse kjo deklaratë e Fifit ishte vetëm në suaza të shakasë.