Blero ndihet mashkulli më me fat që pranë tij ka një grua si Afrona.

Pas lidhjes pesë vjeçare Blero dhe Afrona sot i dhanë fund beqarisë, në praninë e qindra personave çifti i thanë ‘Po’ njëri tjetrit dhe kurorëzuan dashurinë e tyre.

Menjëherë pas lidhjes së martesës këngëtari ndau një fotografi me gruan e tij ku u shpreh si mashkulli më me fat në botë që pjesën e mbetur të jetës do e kaloj me Afronën.

Në imazhin e publikuar ai mori edhe një seri urimesh nga fytyra të njohura për publikun ndër ta është edhe futbollisti Granit Xhaka me të cilin gëzon raporte të mira.

 

View this post on Instagram

the most luckiest man alive #tildeathdouspart

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on