Po e shijon deri në fund.

Bebe Rexha ka postuar një video në llogarinë e saj në Facebook, ku shihet duke vallëzuar ‘Samba’, e që duket se po e shijon tej mase, shkruan Syri.net Kosova.

E veshur me një bluzë të kuqe dhe pantolla të zi, Bebe po shkëlqen derisa bën lëvizje të mahnitshme të këtij lloji vallëzimi.

Për më shumë ndiqeni këtu: