Betarix Ramosaj ka bërë postimin e radhës në Instagram.

Beatrix Ramosaj ka ndarë një imazh të ri nga pushimet që po i bën në shtetin spanjoll.

Ajo njihet për postimin e fotografive të tilla provokuese, këtë herë këngëtarja është shfaqur në xhinse të bardha dhe këmishë të zbërthyer ku gati sa nuk zbuloi gjoksin.