Janë ndër çiftet më simpatike të estradës.

Reperi Lumi B dhe bashkëshortja e tij Miranda komentohen shumë për jetën e tyre private.

Një femër e bukur dhe atraktive si bashkëshortja e reperit padyshim që zë vend shpesh në lajmet rozë.

Por, çifti poashtu përfliten për lidhjen e tyre dhe jetën e lumtur familjare që kanë dhe këtë e dëshmojnë edhe në paraqitjet në publik.

Edhe dedikimit për njëri-tjetrin në rrjetet sociale nuk janë të rralla, këtë herë ishte Miranda ajo që krahas një fotografie me Lumin bëri një dedikim për reperin.

“Dashuria njerëz, kurrë nuk vdesë”, ka shkruar Miranda.

Ndryshe, dyshja janë prindër të një djali.