Baby G zbulon sekretin në imazhin e fundit.

Baby G është shumë aktive në rrjete sociale ku publikon vazhdimisht imazhe dhe video të ndryshme për ndjekësit e saj të cilët nuk janë një numër i vogël.

Këngëtarja këtë radhë ka ndarë një imazh ku shihet me dy arusha pelushi në krah dhe kishte lënë shkrimin “Sekreti im është se jam e dashuruar me dy dhe jo me një arush”.

Ndryshe, ditë më parë ajo Gordana kishte njoftuar fansat e saj se gjatë muajit tetor-nëntor do publikoj projektin e saj të ri muzikor.