Baby G ka provokuar me lëvizjet para kamerës.

Baby G ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën bënte lëvizje provokuese.

E veshur me një palë pantallona dhe një bluzë të shkurtër, Baby G bënte ‘twerk’ para kamerës.