Dje në Prishtinë është raportuar për një rast të dhunës në familje.

Policia e Kosovës ka treguar se babai ka rrahur dy vajzat e tij në kryeqytet, shkruan lajmi.net.

Viktimat ka pranuar tretman mjekësor.

Lidhur me viktimat është lëshuar urdhri mbrojtës.

Është arrestuar i dyshuari dhe me vendim të prokurorit kujdestar, i dyshuari është dërguar në mbajtje.