Albërie Hadërgjonaj është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në mediat rozë, ku tash e disa vite ajo edhe është pjesë e skenës muzikore shqiptare.

Albëria është pëlqyer nga publiku qysh në daljen e parë të saj dhe që nga ajo ditë ajo është komentuar shumë për paraqitjet e saj skenike dhe jo vetëm.

Ajo se fundmi është kthyer në shtëpinë e saj në Floria. Në fotografitë e publikuara ajo shfaqet pa të brendshme.

Edhe pse i ka mbushur 44 vjet, Albëria shfaqet super joshëse.

Më poshtë keni dy fotografitë e saj.