Këngëtari i njohur Alban Skënderaj ka publikuar sot për herë të parë një foto të hershmë ng adoleshenca e tij.

Në foto këngëtari është në një moshë shumë të re dhe pamjen që ka pasur pothuajse nuk njihet.

“Kështu dilnin selfie-t ne vitet 90”, shkruan Albani në foto e cila ka marrë dhe shuëm komente.

Kujtojmë që Albani u bë injohur për publikun shqiptar në moshën 23 vejçare me pjesmarrjen e tij në Top Fest.

View this post on Instagram

Keshtu dilnin selfie-t ne vitet 90 🙄😅

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Loading...