Aktori me origjinë shqiptare, Can Yaman është shumë i famshëm në Turqi e më gjerë për shkak të talentit të tij në aktrim e pamjes që ka çmendur shumë vajza.

Xhani është bërë i njohur dhe në Itali pasi edhe atje po transmetohen filmat e tij.

Aktori së fundmi ka shkuar në Itali për të takuar fansat, por mesa duket ka gjetur kohën edhe për njohje të reja.

Loading...