Capital T ditën e sotme mban koncertin e tij të quajtur “Time Capsul”.

Në këtë ditë të veçantë për Trimin, nuk mund të mungonte as urimi i dajës së tij, 2po2.

Besniku na ktheu në vitet e ’90-ta.

Reperi publikoi një fotografi të veçantë me nipin e tij, në llogarinë e tij në Instagram.

Koha Flutoron Shpejt ´ Ne Foto me Nipin Tem @truekapo Ne Fillim Te 90 – tave Timecapsule Fluturon Sonte Me Trimin Ne Tirane have fun”, ka shkruar Besniku nën imazhin e publikuar.

Sonte në Tiranë, bashkë me Capital T pritet të performojnë edhe emra të njohur të estradës, përfshir Alban Skenderaj, Majk, Dhurata Dora, Yll Limani dhe të tjerë.