Pas shumë angazhimeve në profesionet e tyre, Xhensila dhe Besi kanë filluar pushimet.

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë lënë pas gjitha angazhimet në punë, për të pushuar për disa ditë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka publikuar pamjet e para nga vendi ku po pushojnë, ndërsa shfaq Besin bashkë me Ajkën në duar.Për ndryshe, si Xhensila ashtu edhe Besi kanë qenë shumë aktiv me projekte në fushat e tyre gjatë kësaj periudhe.