Ata po shijojnë pushimet familjare me katër fëmijët e tyre.

Victoria dhe David Beckham shijuan një udhëtim romantik me biçikletë të martën në Puglia të Italisë, shkruan DialyMail.

Ky udhëtim erdhi pasi çifti shijuan një drekë me ushqime italiane.