Tika Camaj është një ndër modelet shqiptare që vazhdon të bëjë karrierë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Dy vite më parë kishte konfirmuar se ka kurorëzuar lidhjen me fejesë me David Silvermanit.

Megjithëse martesa mes tyre nuk duket në horizont, bukuroshja dhe amerikani po vazhdojnë të shijojnë çdo moment të jetës.

View this post on Instagram

With love from Capri #files ❤️ @followmenetwork

A post shared by Tika Camaj (@tikacamaj) on

Loading...