Claudia Romani, modelja italiane dhe tifozja e zjarrtë e Milanit, vijon të provokojë me postimet e saj të fundit në rrjetet sociale.

Brunia seksi së fundmi po pushon në Bahamas nga ku edhe poston disa foto që nuk kanë nevojë për shumë komente.