Janë kthyer sërish në thumbimet mes reperëve.

Pas problemeve të fundit mes D.U.D.A dhe Unikkatil, tani edhe Stresi ka për të shtuar disa fjalë.

Ai ka postuar një shkrim në llogarinë e tij në Instagram ku fton kolegët e tij të fillojnë të ndërmarrin vepra se është bërë mjaft vetëm me fjalë të kota.

“Ni mesazh për ju repera boneni ni vepër tpakten, boll qoni selama kshtua ashtu jo po ti jo po une ra*** ta hani para se të bini ntok ju që boni gam gam”, ishin fjalët e Arkimedit.

Loading...