Ndodh që pasioni të merr jetën. Një vajzë dhe një djalë nga Peruja u rrëzuan nga ura 15 metra e lartë kur po shkëmbenin puthje.

Sipas mediave të huaja, viktimat janë identifikuar si Maybeth Espinoz, 34 vjece dhe Hector Vidal, 36 vjec. Tragjedia ndodhi të shtunën e kaluar, kur ata dolën nga një klub nate rreth orës 1 të natës.

Momenti i frikshëm është filmuar nga kamerat CCTV. Aty vihet re se po përqafoheshin kur pasioni i tërhoqi pas dhe humbën balancën duke u rrëzuar drejt vdekjes. Nuk dihet nëse ata ishin të dehur apo ishte një moment pakujdesia që i mori jetën.

Loading...
Global