Pak ditë më parë, Genc Prelvukaj publikoi këngën e tij më të re me titull ‘Dilema’.

Kjo këngë solli reagime të shumta tek publiku, disa pozitive dhe disa negative, por tek vetë këngëtari ky projekt ka ndikuar në një tjetër aspekt dhe bëhet fjalë për ‘look-un’ e etj.

Ditën e sotme, Genci ka bërë një postim në ‘Instagram’, ku krahas një fotoje me pamjen e tij aktuale, ka bashkangjitur një foto ku shfaqet me mjekër të gjatë.