Vazhdon dhe nuk mendon të ndalet

Daphne Joy edhe një herë ka ardhur me një foto të zjarrtë e këtë mendon ta bëj, sa herë t’i jepet mundësia.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet e veshur me një palë bikine që ia kishin nxjerr në pah format seksi.

Një imazh si ky, ka ‘tërbuar’ meshkujt që e ndjekin.

View this post on Instagram

Sunday dip 🌊 @omgmiamiswimwear

A post shared by Daphne Joy (@daphnejoy) on