Batshuayi shihet si një tjetër alternativ nëse dështon blerja e Alexis Sanchez

Roma ka kthyer interesimin nga sulmuesi i Chelsea, Michy Batshuayi, nëse dëshiron marrja në formë huazimi e Alexis Sanchez, që ka shumë pak gjasa të ndodhë.

The Sun raporton se Alexis ka refuzuar transferimin në Serie A, çka mund ta dërgojë belgun tani te Roma.

Batshuayi nuk është zgjedhja e parë e Frank Lampard dhe për këtë, belgu mund të pranojë transferimin në Itali. /

Loading...
Global