Këngëtarja Rita Ora është e njohur për tipin e saj moskokëçarës duke mos e pasur aspak problem zhveshjen dhe një stil ekstravagant në stilin e saj të veshjes.

Këtë herë ka ‘goditur’ përsëri duke postuar një seri fotografish në Instagramin e saj e veshur me një palë rroba banje me trup ku në njërën nga pozat ajo ka treguar edhe gishtin e mesit. ‘Spiaggia del sol’ shkruajnë rroba banjet e Ritës. ‘Pazhi i Diellit’.

Po ashtu ato janë edhe shumë transparente në pjesën e parme të tyre ku edhe duket mjaft qartë edhe gjoksi i saj.