Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, ka publikuar projektin e saj të ri muzikor.

Kënga e re është quajtur ‘A m’don’ dhe në videoklip Elvana s’ka se si të mos duket seksi.

Teksti i këngës është shkruar nga vetë këngëtarja në bashkëpunim me Arbër Zeqon. E videoja është incizuar në një vend përrallor.

Për më shumë dëgjojeni këngën e saj.