Kanë kaluar muaj dhe ende flitet për tradhtinë e ish-partnerit të Khloe Kardashian. Kjo e fundit mendon se Jordyn Woods, 21-vjeçarja që u puth me Tristan, ka përfituar nga gjithë drama e skandalit për të bërë disa arritje në karrierë.

“Khloe mezi e beson që Jordyn nuk ia ka idenë se cfarë po bën kur vjen puna tek përdorimi i skandalit për promovimin e karrierës, sidomos kur përfshin meshkujt që kanë qenë pjesë e jetës së Khloe”, tha një burim për HollywoodLife.

Që prej kohës së skandalit, Jordyn ka nxjerrë në treg koleksionin e saj të dytë me Boohoo, ka marrë pjesë në një klip muzikor si dhe ishte në kopertinën e një reviste të njohur angleze.

Por për Jordyn këto deklarata nuk kanë kuptim. Burime pranë saj konfirmojnë se e ka harruar tashmë historinë me Tristan dhe po bën një jetë normale, ku fokusi është karriera.