Rike Roçi nuk i ka lënë fare vend imagjinatës.

Rike Roçi ka ndarë një fotografi me ndjekësit në Instastory me të cilën ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithë publikut, shkruan lajmi.net.

Modelja që u bë e famshme me prezencën e saj ne ‘Euro 2016’ ka në foton e publikuar shihet duke kapur pa pikë turpi pjesën intime.

Rike vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes tek mediat dhe publiku me këtë pozime provokuese.