Janë tensionuar gjakrat mes labelit DG Army dhe TBA, pasi sonte në Gjilan pritet të përformojë reperi i njohur Unikkatil, shkruan “Bota sot”.

Ai do të mban koncert në Gjilan, në vendlindjen e reperit DUDA, që i takon grupit DG Army.

Mirëpo Duda përmes një postimi në Facebook ka bërë thirrje që të mos e lejojnë Unikkatilin të ngjitet sonte në skenë, teksa ka thënë se nuk ka kush që e shuan belanë.

Postimi i plotë: