Robert Berisha është një nga këngëtarët që ka uruar kryeministrin rash në dorëheqje, Ramush Haradinaj për postin kur mori.

Ai ka hedhur një foto të Ramushit ku shihet i veshur me uniformën e UÇK-së dhe kësaj fotoje ia ka lënë një shkrim ku zbuloi diçka interesante.

Roberti dhe Ramushi janë fqinjë.

“Urime kojshi trego vetën e ndihmoje ket popull e ket ven te shkretë

#ramushharadinaj” janë fjalët e tij.

Loading...
Global