Modelja e njohur, Kejvina Kthella, ka disa ditë që i ka “çmendur” ndjekësit e saj në “Instagram”, teksa ka postuar foto e video mjaft seksi dhe provokuese.

Teksa ndodhej me pushime, ish-velina ka publikuar imazhe ku shfaqej me bikini. Madje ajo u ka kërkuar falje fansave të saj se po e tepron me të tilla poza.

Së fundi, Kejvina ka publikuar një video ku shfaqet në pishinë dhe duket mjaft provokuese, duke ekspozuar trupin me format bombastike.

View this post on Instagram

💙💙❗️

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on