Noizy ka zbuluar detajet e këngës së re.

Noizy ka publikuar një video në Instagram, në të cilën zbuloi një pjesë të këngës së re.

Reperi bëri të ditur se kënga e tij e re publikohet nesër (21 gusht), ndërsa titulli i saj është “Kallabllak”.

“Kta po m’shtojn mu 1 diss, un e shtoj dhe 1 garazhd.. sa e bleva 1 lambo zi sterr all black, OI PLAKKKKK
Neser dalin armatimet e rona. #Kallabllak #21/August #OTR”, ka shkruar Noizy, i cili bëri kureshtar fansat të dinë nëse kënga është ‘diss’ për Unikkatilin.

 

Loading...