Javë më parë çifti kishin publikuar duetin e ri.

Mozzik dhe Loredana janë çifti i cili po mahnit publikun me këngët që janë duke sjell, e fundit është ‘Eiskalt’ një projekt ky që po pëlqehet shumë edhe në Gjermani.

Edhe pse janë bërë dy javë nga publikimi i kësaj kënge, ‘Eiskalt’ po kryeson listat e këngëve më të dëgjuara në shtetin gjerman në platformën Spotify.

Ndërsa në platformën e Youtube çifti Mozzik-Loredana kanë arkëtuar hiç më pak se nëntë milion klikime në një periudhë dy javore.

Loading...
Global