Do të shihet shumë shpejtë në sallat e kinemave në tre filma, por ndërkohë ajo tregon bukurinë e saj.

Për revistën “Madame Figaro”, Monica Bellucci ka pozuar për fotografin Thiemo Sander”, teksa rrëmben kopertinën, duke treguar trupin perfekt në moshën 55-vjeçare.

E veshur me rroba banjoje dhe një dekolte bujare, ajo pozon në pishinë me një fustan transparent.

T mobile In article [1]

“Kur një histori përfundon, nuk do të thotë se nuk dashuron më. Do të thotë se është e pamundur që të vazhdosh më kështu”, rrëfehet aktorja italiane.

Martesa me Vincent Cassel është një histori e kaluar dhe prej pak kohësh, Bellucci u nda nga i dashuri i saj i ri Nicolas Lefebvre, por ajo thotë “Kush ju tha se jam vetëm”

Ndërkohë Bellucci është përqendruar tek karriera, ku së shpejti do të vijë me tre filma të rinj.