Ajo është një ndër modelet më të famshme shqiptare që jeton dhe vepron përtej oqeanit Atlantik, SHBA.

Bëhet fjalë për mitrovicasen, Lorena Halitin, e cila është mjaft aktive me projekte të ndryshme të modës në Amerikë.

Bukuroshja gjatë ditës së sotme ka zgjedhur të bashkëbisedojë me fansat përmes pyetje, ku disa prej tyre i ka befasuar me përgjigjet që u ka dhënë zeshkania.

Një prej tyre ishte se a do të pranonte të martohej me një mashkull shqiptar, zeshkania ka mohuar se do të martohet ndonjë ditë.

“Nuk ka lidhje se kurrë nuk do të martohem”, ka pohuar ndër të tjerash modelja përmes llogarisë personale në Instagram.

Ndryshe, Lorena së fundi është raportuar se ka flirtuar me Ledri Vulën, por këto mbeten vetëm në suaza të spekulimeve dhe asgjë më tepër.