MPB njofton se sot në mëngjesin e hershëm në rrugën Probishtip-Krupishtë një veturë ka dalë nga rruga me çrast shoferi ka ndërruar jetë në vendngjarje.

“Më 07.08.2019 në ora 04:28 në SPB-Shtip është raportuar se në rrugën rajonale Probishtip – fshati Krupishtë, personi V.J (18) nga Koçani, duke drejtuar makinën e tipit “Seat Toledo” me targa të Koçanit ka humbur kontrollin e automjetit dhe ka dalë nga rruga, ku edhe vdiq në vendin e aksidentit. Ndërsa katër pasagjerë tjerë, prej të cilëve dy me lëndime më të mëdha janë shtrirë në spital”, thonë nga MPB.

Loading...