Sot është një ditë e rëndësishme për Lumin i cili feston ditëlindjen e 33-të me ç’rast ka marrë edhe një urim special nga bashkëshortja e tij, Miranda.

Ajo ka zgjedhur një fotografi të tyre, ku shkruan: “Gëzuar ditëlindjen për burrin tim, shokun, hajmalin time, të dua shumë”.

Dyshja kanë disa vite që janë të martuar dhe janë prindër të një djali.