Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula janë bërë bashkë për hitin e tyre të fundit. ‘M’ke harru’ është kënga më e re që pritet të dëgjohet nga të gjithë këto ditë vere.

Për tekstin ka kontribuar edhe nëna e Ledrit, producentja e njohur Xheraldina Vula.

Edhe pse vetëm pak minuta nga publikimi kënga ka marrë shumë komente dhe është pritur shumë mirë nga fansat.