Ajo ditëve të fundit po tregon sa seksi është.

Këngëtarja Ledina Celo ndonëse nuk është shumë aktive në muzikë, e tillë është në rrjetet sociale.

Ditë më parë ajo në Instagram hodhi një fotografi ku shihet me bikine, dukë vënë pah gjithë trupin e saj.

E me dy foto tjera seksi ka ardhur edhe tashmë.

Lëvizjet dhe gjestet provokative nuk e ndaluan Ledinën, ani pse pranë kishte vajzën.

 

View this post on Instagram

Such a great time in my beautiful country 🌞! #summer2019 #vacation #urlaub #beach #albania 👐🏻

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on