Miliarderja Kylie Jenner ka postuar së fundmi një foto të sajën, në rrjetin social “Instagram”, e veshur me bikini neon dhe atlete Adidas.

Modelja 21-vjeçare dukej mjaft tërheqëse duke pozuar pranë pishinës.

Kylie së fundi është shpallur miliarderja më e re në moshë në botë.

Thuhet se ajo fiton miliona dollarë për një postim të vetëm në Instagram.

Bukuroshja raportohet se merr plot 1.2 milionë dollarë për postim.