Që prej fillimit të prillit të këtij viti, kantautori i famshëm Flor Mumajesi është zhdukur nga rrjetet sociale. Jo vetëm kaq, por ai këtë verë nuk ka bërë asnjë aktivitet muzikor, si p.sh. koncertet, të cilat çdo verë kanë qenë të shumta së bashku me kolegët e tij.

Fansat e tij, e kuptojnë çdo ditë mungesën pasi e ndjekin vazhdimisht aktivitetin e Flori Mumajesit të paktën “online” dhe tashmë e kanë kuptuar se u bë kohë që kompozitori nuk është më aktiv. Postimi i tij i fundit në Instagram është bërë më 8 prill dhe të gjithëve na kanë munguar projektet e tij muzikore.

Por meqenëse Flori nuk i kthen askujt përgjigje, fansat e tij të shqetësuar i janë drejtuar mikut të tij, Klajdi Harunit.

Image

Nëpërmjet një pyetje në Instastory ata e pyesin këngëtarin ku është Flori dhe Klajdi u ka dhënë përgjigjen epike

Ai ka publikuar një video legjendare të Edi Ramës i cili thotë: “Çfarë ka? Çfarë ka ndodhur? Pse gjithë ky interesim”?

© SYRI.net