Kourtney Kardashian udhëton me plotë stil.

Ylli 40 vjeqar ka treguar linjat e saj me një palë pantollona të shkurtër, derisa kaloj të premten me një aeroplan privat në Sardenjë.

Pranë saj ishin edhe dy fëmijët e saj Mason dhe Reign, dy nga djemtë që ajo i ka me ish-in e saj Scott Disick