E njohur nga të gjithë si brusnia simpatike me flokë të gjatë, moderatorja dhe këngëtarja Klea Huta ka bërë ndryshimin drastik në pamje.

Në profilin e saj në Instagram, ajo ka befasuar, teksa shihet e gjitha bionde.

Vihet re një Klea ndryshe, por sërish shumë e ëmbël dhe simpatike.

Ka mjaftuar vetëm kjo foto dhe asgjë më shumë, për të treguar ndryshimin e bujshëm.

Në ditët në vijim pritet të shihen edhe pamje të tjera prej saj, në mos flokët biondë janë produkt i ndonjë aplikacioni.