Kim Kardashian këto ditë ka vizituar Japoninë.

Kim Kardashian ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja nga pushimet e fundit.

Bukuroshja këtë herë si destinacion për pushime e zgjodhi Japoninë, ndërsa nuk i ka kursyer fotografitë në rrjete sociale.

Së fundi, ajo postoo një foto ku shfaqet pranë bashkëshortit, Kanye West si dhe dy fëmijëve të tyre.

“Më shumë fotografi nga Japonia”, është mbishkrimi që ua ka lënë këtyre imazheve.

Për ndryshe, Kim Kardashian së fundi ka paralajmëruar linjën e re të produkteve të grimit.