Këngëtarja Ledina Çelo nuk përmbahet pasi mbërrin në atdhe. Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet me rroba banjo, por ka treguar shumë nga trupi i saj.

Këngëtarja shfaqet sensuale dhe me shumë në formë. Kjo foto me rroba banjo ka bërë që të reagojnë shumë fansa të saj duke e komplimentuar për trupin e saj perfekt në moshën 42 vjeçare.

“Mirëmengjes, verë 2019, Shqipëria ime”, shkruan ajo teksa publikon edhe foton.

Nuk kanë munguar komentet e Jonida Maliqit apo Aulona Mustës, duke e quajtur këngëtaren një bishë./dosja

ImageImage