Kylie Jenner po jeton me një bollëk në një jaht me qira prej 250 milionë dollarësh në brigjet e Italisë.

Por motra e saj Kendall nuk duket se do të merr pjesë, ashtu pasi është parë në LA.

Modelja 23 vjeqare u pa përsëri të enjten me një këmishë me mëngë të fryrë dhe xhinse’