Ajo është një nga modelet më të kërkuara të modës.

Dhe Kendall Jenner u tregua e denjë për vëmendjen kur tregoj figurën e saj të përsosur me një palë xhinse dhe bluzë të shkurtër.

Ylli televiziv tregoj barkun e saj të tonifikur dhe krahët e rrezitur

Loading...