Kejvina Kthella u bë shumë e njohur për publikun shqiptar dhe vazhdimisht komentohet në media për jetën private. Bukuroshja bjonde është mjaft e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale ku publikon vazhdimisht foto dhe video nga jeta e saj.

Së fundmi, ajo është larguar me pushime dhe ka publikuar vazhdimisht foto dhe video me rroba banjo ku ka ekspozuar linjat perfekte. Mirëpo, njëra nga fanset u bë kurioze dhe e ka pyetur Kejvinën se nëse ka celulit ashtu si gjithë femrat.

“Amon a ke celulit ti, he ma hiq këtë merak.. si yll moj”, i shkruan vajza ndërkohë që Kejvina ja kthen: “Po normal qe kam…mua më pëlqejnë sufllaqet…faleminderit.”

View this post on Instagram

Sorry for overposting 🙈 #sorrynotreallysorry 😂😍

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on